Ka Band Hızlı internet

Türksat Ka Band Uydu İnternet Kurulum ve Bakım Hizmetlerinde lider kadromuzla Afganistan-Irak-Suriye ve Türkiye genelinde 7/24 profesyonel teknik personel ve 7/24 Operatör desteği ile hizmetinizdeyiz.10 Yılı aşkın bir süredir verdiğimiz Ku Band internet servisi tecrübemizi Ka Band tada müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Ku bant İnternet Çözümleri

ku-band ağırlıklı olarak uydu haberleşme sistem terminolojisinde kullanılır. Ku Band, Uplink ve Downlink olarak ayrılmış frekans aralıklarını kullanır. 11.7 Ghz ile 12.7 Ghzarası downlink, 14.0 Ghz ile 14.5 Ghz arası Uplink sinyalleri için tahsis edilmiştir.

Denizde internet Çözümleri

İster Deniz de İsterseniz Gölde, deniz araçları için  Yuksek hızlı internet Hizmeti vermekteyiz. ADRA Telekom ayrıcalığı ile bu hizmeti almanız artık çok kolay! Bizi hemen arayabilirsiniz.

Doğal afetlerde İnternet Çözümleri

 Her Türlü doğal afetlerde İletişim çok önemlidir. Bu sebeple oluşturulacak kıriz masalarının İnternet ihtiyaçları ADRA Telekom tarafından  en hızlı şekilde İnternet hizmeti sağlanır.

Kapalı devre  Network Çözümleri

Şirketlerin İhtiyaçlarına göre uzakta bulunan Şubelerle Tek bir network de toplayabiliriz. Birbirleriyle internete çıkmadan erişim sağlayabiliriz. Ayrıca İnternet seçeneği de mevcuttur.

Eğitime Destek çözümleri

 Türkiye deki İnternetsiz okullara Yüksek hızlı Uydu internet hizmetini Önermekteyiz.Bu sayede internetsiz okul kalmamalıdır.ADRA TELEKOM olarak bu tip taleplerde  desteğimizi esirgemeyiz.

Turistik tesis Çözümleri

İster bir Koy’da ister şehirler arası otoban da  ,farketmez internet ADRA TELEKOM ile size çok yakın.İşletmelerinize
İnternet hizmeti getirmekle kalmaz müşterileriniz için hotspot sistemle tesislerinizde güvenle İnternete girmelerini sağlar. Çözümlerimiz için çekinmeden arayınız.

 

——–