ADRA Telekomünikasyon  A.Ş.  Yurt içi ve Yurt dışında VSAT Ka Band  İnternet hizmeti veren bir kuruluştur. Birçok ülkede alt şirketleri distribütör ve bayi ağı mevcuttur. Yerinde destek altyapısıyla  bu alanda öncü bir  firmadır.  Pahalı altyapı -lisans ve personel giderlerine rağmen ADRA TELEKOM müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle yerinde destek için her türlü maliyeti göğüslemektedir.
Vizyonumuz öncelikle ülkemizin onurlu temsili olup tüm Dünya sathında amacımız saygın temsil kabiliyeti ile birlikte ülkemize ticari kazanımlar sağlamaktır.
ADRA TELEKOM; Elektronik Yüksek Mühendisi Adnan YAVAŞIR ve Elektronik Yüksek Mühendisi Rafet KÖKSAL tarafından kurulmuştur.TRT ve HAVELSAN tecrübeli A.YAVAŞIR ve TRT tecrübeli R.KÖKSAL broadcast ve telekom alanında 30 yıllık bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir.
Afganistan-Irak-Suriye-Cibuti-Gana-Somali-Kırgızistan-Azerbeycan-Moldova-Kosova-Arnavutluk-Bosna-Libya-Ukrayna-Kıbrıs gibi birçok ülkede faaliyetini sürdüren şirketimiz bu alanda öncü ve lider bir kuruluştur.